Jak se připravit na fotografování prohlídky

Jak připravit vaše prostory na fotografování? Vše potřebné najdete v tomto příspěvku!

Jak vypadá celý proces? 

 • Vytvořte si seznam záběrů, které budeme snímat
 • Prostory připravte na fotografování tak, aby nebyly přítomny rušivé prvky
 • Pokud chcete mít na prohlídce např. své zaměstnance jako komparz, informujte je dopředu – zkuste popřemýšlet jaké činnosti by mohli dělat
 1. Úvodní setkání
  Na úvodní schůzce často projednáváme formu prezentace a rozsah. Zjišťujeme, jaké jsou cíle klienta a co by měla virtuální prohlídka splňovat. Na základě určení rozsahu zákazníkovi vypracujeme cenovou nabídku.
   
  Podívejte se jak vypadají naše virtuální prohlídky... 
 2. Fotografický a natáčecí den
  Během tohoto dne se již fotografuje a pořizuje všechno, co bude pro virtuální prohlídku potřeba. V případě exteriérů hodně záleží na počasí – pokud bude nepříznivé, dohodne se přesun termínu. Připravte si seznam bodů, které budeme snímat – jde hlavně o to, co chcete prezentovat nejvíce, spíše než chodby a prázdná místa.
 3. Zpracování Během přibližně jednoho měsíce naši grafici připraví vše pro interface prohlídky, dále naprogramujeme interaktivní prvky včetně mapky (nebo integrace Google Maps),  Společně s vámi pak komunikujeme ohledně umístění bodů do plánku tak, aby vše sedělo. Názvy snímaných bodů vložíme do virtuální prohlídky dle vašeho zadání, podobně jako pořadí bodů, které můžete v této fázi ovlivnit. Doporučíme vám vhodné uspořádání, aby se ve virtuální prohlídce nikdo neztratil.
 4. Nahrávání komentáře

K virtuálním prohlídkám v drtivé většině případů připojujeme namluvený komentář. Ke každému místu, které jsme natočili, napíšete jednu až tři věty, které dodají prohlídce lepší informativní hodnotu. Nahrání a korektura textu je již v naší režii. Můžete si však vybrat hlas, který bude prohlídku namlouvat.

Poptat prohlídku

Reference

filtrovat

podle služby
podle oblasti